Realizujeme firemní
akce

Motivujeme budoucí
generace

Bavíme
odborníky

Napsali o nás...

Vážení, Děkujeme za vynikající umělecký výkon a nevšední zážitek pro účastníky konference pořádané k problematice ochrany průmyslového vlastnictví v Praze. Vaše snažení prezentovat nejen fyziku, ale i další technické dovednosti, přístupnou formou považujeme za významný přínos pro mladou generaci. Dne 9.9.2014 se na 350 posluchačích z řady zemí Evropy i Asie prokázalo, že Vaše divadlo má co říci všem generacím. Přejeme Vašemu konání jen samé úspěchy i do budoucna. S pozdravem J.Kratochvíl

Mgr. Ing. Josef Kratochvíl

Dne 23. 6. 2016 jsme organizovali firemní akci pro naše zákazníky a obchodní partnery, na které vystupovalo i Úžasné divadlo fyziky. Kromě představení "Vidět zvuk, slyšet světlo" bylo součástí vystoupení i 6 experimentálních stanovišť, která po celý večer obsluhovali nadšenci z ÚDiFu a výborně tak bavili naše hosty různými fyzikálními pokusy. ÚDiF velmi vkusně, inteligentně a neotřele obzvláštnil naši společenskou událost. Veškerá komunikace, organizace a vystoupení ÚDiFu byly naprosto profesionální, zároveň i milé a lidské. Děkujeme za příjemně zpestřený večer a vřele doporučujeme.

Ing. Kamila Bruthansová za ENGIE Services a.s.

Bára a Vojta mají úžasnou výhodu v tom, že jsou nejenom nápadití fyzici, ale zároveň také talentovaní moderátoři s citem pro takt i humor ve správnou chvíli. Vědí, jak pracovat s publikem a udržet jeho pozornost. Umí improvizovat, když je třeba. Z naší konference jsme na ně měli výborné ohlasy.

Monika Stachoňová, organizátorka TEDx Kroměříž

Dne 14.12. 2012 k nám do školy přijelo Úžasné divadlo fyziky (proto ten Údif). A hned na úvod musím poznamenat, že název sedí, nikdo ze žáků celou hodinu, po kterou vystoupení trvalo, nevycházel z údivu … o tomhle, že je fyzika? Představení bylo průřezem z různých oblastí fyziky - dozvěděli jsme se něco o tlaku a atmosférickém tlaku (paní učitelky a páni učitelé dostali návod, jak nosit kávu nebo čaj do třídy a nevylít z něj ani kapičku), ukázali jsme si, jak se sedí fakírům na lůžku z hřebíků, dozvěděli jsme se, proč nosit helmu a jak helma vlastně funguje. Představení se zúčastnili žáci pátých až devátých ročníků a troufám si říci, že se každý dozvěděl něco nového a překvapujícího.

Mgr. Petra Boháčová, učitelka fyziky a anglického jazyka na základní škole v Praze, ZŠ Edvarda Beneše

Při pořádání dalšího ročníku InterSoBa, netradiční soutěže pro středoškoláky jsme je chtěli překvapit něčím opravdu nečekaným, což v případě netradiční soutěže je poněkud nelehký úkol. Avšak laserové bludiště od Údifu rozhodně tento úkol splnilo. Každý si tak mohl na chvilku vyzkoušet jaké je to být akčním hrdinou a že to není úplně jednoduché... Přesto to bylo jedno z nejlépe hodnocených stanovišť letošního ročníku.

Jan Drábek

ÚDiF - naučil jsem se, že není třeba zoufat, když se žáci neučí a fyzika je nebaví, ale že je důležité, aby vůči předmětu nezahořkl sám pedagog. Byli dobří! Povzbudili.

učitel v anonymním dotazníku po akci

I was amazed by the performance and the ”light guitar”. This was truly breathtaking and I admire how they managed to transfer physical knowledge in a way that can be intuitively understood!


Kerstin W., dancer and choreographer

An hour and a half of pure scientific excitement. Explosions and rockets flying across the room amazed the audience who were left eager for more. Mind boggling scientific facts that ensured that when everyone left the room they wanted to be scientists. Three lively presenters whose enthusiasm and love of science was contagious to all of our school. Thank you so much for an amazing performance.

Paul Baker, Headteacher of Kamýk Primary School

Děti byly po představení nadšené, bubliny v oleji ukazovaly maminkám na Dni matek a už si vyrobily z překližky čtverečky "na květináče" a učí se točit kelímkem s vodou. Občas to někoho zleje 🙂

Mgr. Táňa Kadlecová, Montessori Mozaika