Červenec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. července
Sobota 2. července
  • Slavnosti Pernštejnského panství
Neděle 3. července
Pondělí 4. července
Úterý 5. července
  • EuroScienceFun
Středa 6. července
  • EuroScienceFun
Čtvrtek 7. července
  • EuroScienceFun
Pátek 8. července
  • EuroScienceFun
Sobota 9. července
  • EuroScienceFun
Neděle 10. července
  • EuroScienceFun
Pondělí 11. července
Úterý 12. července
Středa 13. července
  • Colours of Ostrava
Čtvrtek 14. července
  • Colours of Ostrava
Pátek 15. července
Sobota 16. července
Neděle 17. července
Pondělí 18. července
Úterý 19. července
Středa 20. července
  • tábor Javorník
Čtvrtek 21. července
Pátek 22. července
  • Lipka, Rychta v Krásensku
Sobota 23. července
Neděle 24. července
Pondělí 25. července
  • Scionada
Úterý 26. července
  • Dětská skupina AV ČR Praha
Středa 27. července
  • Scionada
Čtvrtek 28. července
Pátek 29. července
  • Lipka, Rychta v Krásensku
Sobota 30. července
  • Všemina
Neděle 31. července

Srpen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. srpna
Úterý 2. srpna
Středa 3. srpna
Čtvrtek 4. srpna
Pátek 5. srpna
Sobota 6. srpna
Neděle 7. srpna
Pondělí 8. srpna
Úterý 9. srpna
Středa 10. srpna
  • Junge UNI
Čtvrtek 11. srpna
Pátek 12. srpna
Sobota 13. srpna
Neděle 14. srpna
Pondělí 15. srpna
  • Letní škola pro učitele v Litvínově
Úterý 16. srpna
  • Letní škola pro učitele v Litvínově
Středa 17. srpna
Čtvrtek 18. srpna
  • Příměstský tábor v Branišovicích
Pátek 19. srpna
Sobota 20. srpna
Neděle 21. srpna
Pondělí 22. srpna
Úterý 23. srpna
Středa 24. srpna
Čtvrtek 25. srpna
Pátek 26. srpna
  • festival České Budějovice
Sobota 27. srpna
  • Narozeninová oslava - Brno
  • Ukončení prázdnin - Ohnišťany
Neděle 28. srpna
Pondělí 29. srpna
Úterý 30. srpna
Středa 31. srpna
  • Festival inspirace v přírodních vědách, Frýdek Místek

Září 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. září
  • ZŠ Hrochův Týnec
Pátek 2. září
  • ZŠ Hrochův Týnec
Sobota 3. září
  • Agrotech Hustopeče
  • Hvozdec, Hájenka
Neděle 4. září
Pondělí 5. září
Úterý 6. září
Středa 7. září
  • konference TSD, Brno
Čtvrtek 8. září
Pátek 9. září
  • Festival vědy Brno, Thermofisher
  • Hitachi Brno
  • RC Studánka Tišnov
Sobota 10. září
  • Festival vědy Brno, Thermofisher
  • Olga Lounová, Plzeň
  • Pohádkové putování Zelenčí
  • Siemens family day
Neděle 11. září
  • Festival vědy Brno, Thermofisher
  • OC Galerie Butovice
Pondělí 12. září
Úterý 13. září
Středa 14. září
Čtvrtek 15. září
  • Laserové bludiště, Čeladná
Pátek 16. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
Sobota 17. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
  • Maker faire Praha
  • MjUNI
  • Uherský Ostroh
  • charitativní akce pro Natálku
Neděle 18. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
  • Maker faire Praha
Pondělí 19. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Úterý 20. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Středa 21. září
  • Hořice v Podkrkonoší
  • Konference UPT
Čtvrtek 22. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Pátek 23. září
  • ZŠ Úvaly u Prahy
Sobota 24. září
  • Den venkova, Žďár nad Sázavou
Neděle 25. září
Pondělí 26. září
Úterý 27. září
Středa 28. září
Čtvrtek 29. září
Pátek 30. září
  • Noc vědců Jindřichův Hradec
  • Noc vědců České Budějovice
  • Noc vědců, VUT fakulta stavební
  • Noc vědců, VUT fakulta strojní

Říjen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. října
Neděle 2. října
Pondělí 3. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Úterý 4. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Středa 5. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Čtvrtek 6. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Pátek 7. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
  • Dětská knihovna Kuřim
Sobota 8. října
Neděle 9. října
Pondělí 10. října
Úterý 11. října
  • ZŠ Zlín
Středa 12. října
  • ZŠ Řevnice
Čtvrtek 13. října
Pátek 14. října
Sobota 15. října
Neděle 16. října
Pondělí 17. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Úterý 18. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
  • Laser maze, VIDA! After dark
Středa 19. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Čtvrtek 20. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Pátek 21. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Sobota 22. října
  • Brno Maker faire
Neděle 23. října
  • Brno Maker faire
Pondělí 24. října
Úterý 25. října
Středa 26. října
Čtvrtek 27. října
Pátek 28. října
Sobota 29. října
Neděle 30. října
Pondělí 31. října
  • webinář KVIC

Listopad 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. listopadu
Středa 2. listopadu
  • G Broumov
Čtvrtek 3. listopadu
Pátek 4. listopadu
Sobota 5. listopadu
Neděle 6. listopadu
Pondělí 7. listopadu
  • Inspiratorium 12-14, Brno
Úterý 8. listopadu
  • Inspiratorium 12-14, Brno
  • ZŠ Velešín
Středa 9. listopadu
  • Inspiratorium 18-20, Brno
Čtvrtek 10. listopadu
  • Inspiratorium 9- 20, Brno
Pátek 11. listopadu
Sobota 12. listopadu
Neděle 13. listopadu
Pondělí 14. listopadu
Úterý 15. listopadu
Středa 16. listopadu
  • ZŠ Nový Rychnov
Čtvrtek 17. listopadu
Pátek 18. listopadu
  • ZŠ a MŠ Borek u ČB
Sobota 19. listopadu
Neděle 20. listopadu
Pondělí 21. listopadu
  • webinář KVIC
Úterý 22. listopadu
Středa 23. listopadu
Čtvrtek 24. listopadu
  • ZŠ Montessori Kladno
Pátek 25. listopadu
Sobota 26. listopadu
Neděle 27. listopadu
Pondělí 28. listopadu
  • ZŠ Chalabalova Brno, družina
Úterý 29. listopadu
Středa 30. listopadu

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. prosince
Pátek 2. prosince
Sobota 3. prosince
Neděle 4. prosince
Pondělí 5. prosince
Úterý 6. prosince
  • ZŠ Slezská Třinec
Středa 7. prosince
Čtvrtek 8. prosince
Pátek 9. prosince
Sobota 10. prosince
Neděle 11. prosince
Pondělí 12. prosince
Úterý 13. prosince
Středa 14. prosince
  • G Roudnice nad Labem
Čtvrtek 15. prosince
Pátek 16. prosince
Sobota 17. prosince
Neděle 18. prosince
Pondělí 19. prosince
Úterý 20. prosince
  • G Čelákovice (Praha)
Středa 21. prosince
  • G Čelákovice (Praha)
Čtvrtek 22. prosince
Pátek 23. prosince
Sobota 24. prosince
Neděle 25. prosince
Pondělí 26. prosince
Úterý 27. prosince
Středa 28. prosince
Čtvrtek 29. prosince
Pátek 30. prosince
Sobota 31. prosince

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. ledna
Pondělí 2. ledna
Úterý 3. ledna
Středa 4. ledna
  • G TGM Jihlava
Čtvrtek 5. ledna
  • G TGM Jihlava
Pátek 6. ledna
Sobota 7. ledna
Neděle 8. ledna
Pondělí 9. ledna
Úterý 10. ledna
  • KD Kopřivnice
Středa 11. ledna
  • MŠ Puchýřova Brno-Líšeň
Čtvrtek 12. ledna
  • MŠ Safírka, Brno
Pátek 13. ledna
  • MŠ Brno Chrlice
Sobota 14. ledna
Neděle 15. ledna
Pondělí 16. ledna
Úterý 17. ledna
Středa 18. ledna
  • MŠ Luleč, Vyškov
Čtvrtek 19. ledna
Pátek 20. ledna
Sobota 21. ledna
Neděle 22. ledna
Pondělí 23. ledna
Úterý 24. ledna
Středa 25. ledna
  • MŠ Hvězdička, Šlapanice u Brna
Čtvrtek 26. ledna
  • ZŠ Slovanské náměstí
Pátek 27. ledna
  • ZŠ Spálov
Sobota 28. ledna
Neděle 29. ledna
Pondělí 30. ledna
Úterý 31. ledna

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. února
Čtvrtek 2. února
Pátek 3. února
Sobota 4. února
Neděle 5. února
Pondělí 6. února
Úterý 7. února
Středa 8. února
Čtvrtek 9. února
  • G Čelákovice
Pátek 10. února
Sobota 11. února
Neděle 12. února
Pondělí 13. února
Úterý 14. února
Středa 15. února
Čtvrtek 16. února
Pátek 17. února
Sobota 18. února
Neděle 19. února
Pondělí 20. února
Úterý 21. února
Středa 22. února
Čtvrtek 23. února
Pátek 24. února
Sobota 25. února
Neděle 26. února
Pondělí 27. února
Úterý 28. února

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. března
Čtvrtek 2. března
Pátek 3. března
Sobota 4. března
Neděle 5. března
Pondělí 6. března
Úterý 7. března
Středa 8. března
Čtvrtek 9. března
Pátek 10. března
Sobota 11. března
Neděle 12. března
Pondělí 13. března
Úterý 14. března
Středa 15. března
Čtvrtek 16. března
Pátek 17. března
Sobota 18. března
Neděle 19. března
Pondělí 20. března
Úterý 21. března
Středa 22. března
Čtvrtek 23. března
Pátek 24. března
Sobota 25. března
Neděle 26. března
Pondělí 27. března
  • MŠ Boletice, Děčín
Úterý 28. března
Středa 29. března
Čtvrtek 30. března
Pátek 31. března

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. dubna
Neděle 2. dubna
Pondělí 3. dubna
Úterý 4. dubna
Středa 5. dubna
Čtvrtek 6. dubna
Pátek 7. dubna
Sobota 8. dubna
Neděle 9. dubna
Pondělí 10. dubna
Úterý 11. dubna
Středa 12. dubna
Čtvrtek 13. dubna
Pátek 14. dubna
Sobota 15. dubna
Neděle 16. dubna
Pondělí 17. dubna
Úterý 18. dubna
Středa 19. dubna
Čtvrtek 20. dubna
Pátek 21. dubna
Sobota 22. dubna
Neděle 23. dubna
Pondělí 24. dubna
Úterý 25. dubna
Středa 26. dubna
Čtvrtek 27. dubna
Pátek 28. dubna
Sobota 29. dubna
Neděle 30. dubna

No events.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. května
Úterý 2. května
Středa 3. května
Čtvrtek 4. května
Pátek 5. května
Sobota 6. května
Neděle 7. května
Pondělí 8. května
Úterý 9. května
Středa 10. května
Čtvrtek 11. května
Pátek 12. května
Sobota 13. května
Neděle 14. května
Pondělí 15. května
Úterý 16. května
Středa 17. května
Čtvrtek 18. května
Pátek 19. května
Sobota 20. května
Neděle 21. května
Pondělí 22. května
Úterý 23. května
Středa 24. května
Čtvrtek 25. května
Pátek 26. května
Sobota 27. května
Neděle 28. května
Pondělí 29. května
Úterý 30. května
Středa 31. května

No events.

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. června
Pátek 2. června
Sobota 3. června
Neděle 4. června
Pondělí 5. června
Úterý 6. června
Středa 7. června
Čtvrtek 8. června
Pátek 9. června
Sobota 10. června
Neděle 11. června
Pondělí 12. června
Úterý 13. června
Středa 14. června
Čtvrtek 15. června
Pátek 16. června
Sobota 17. června
Neděle 18. června
Pondělí 19. června
Úterý 20. června
Středa 21. června
Čtvrtek 22. června
Pátek 23. června
Sobota 24. června
Neděle 25. června
Pondělí 26. června
Úterý 27. června
Středa 28. června
Čtvrtek 29. června
Pátek 30. června

No events.