Březen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. března
  • MŠ Moravské Knínice - MAS Brána Brněnska
Středa 2. března
  • komunikace 21
Čtvrtek 3. března
Pátek 4. března
  • ZŠ Heuréka Praha
Sobota 5. března
Neděle 6. března
Pondělí 7. března
  • FZU seminář
  • KD Valmez
Úterý 8. března
  • komunikace 21
Středa 9. března
Čtvrtek 10. března
  • Magic Hill Praha
Pátek 11. března
Sobota 12. března
Neděle 13. března
Pondělí 14. března
  • FZU seminář
Úterý 15. března
Středa 16. března
  • webinář ČB
Čtvrtek 17. března
  • webinář ČB
Pátek 18. března
Sobota 19. března
Neděle 20. března
Pondělí 21. března
  • MŠ Kaštánek Trubín
Úterý 22. března
Středa 23. března
  • ZŠ Edisona, Praha
  • ZŠ Mosty u Jablunkova
Čtvrtek 24. března
Pátek 25. března
  • G Havířov
Sobota 26. března
Neděle 27. března
  • vystoupení na Science on Stage
Pondělí 28. března
  • webinář ÚDiF MŠ a 1. ZŠ
Úterý 29. března
  • webinář ÚDiF 2. ZŠ
Středa 30. března
  • ZŠ Ke Kateřinkám Praha 4
Čtvrtek 31. března

Duben 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. dubna
Sobota 2. dubna
Neděle 3. dubna
Pondělí 4. dubna
  • MŠ Střelice, Brno
Úterý 5. dubna
Středa 6. dubna
  • Biskupské gymnázium
Čtvrtek 7. dubna
Pátek 8. dubna
  • ZŠ Nový Bydžov
Sobota 9. dubna
Neděle 10. dubna
Pondělí 11. dubna
  • ZŠ V Zahradách u Berouna
Úterý 12. dubna
  • MŠ Hrabinská, Český Těšín
Středa 13. dubna
Čtvrtek 14. dubna
Pátek 15. dubna
Sobota 16. dubna
Neděle 17. dubna
Pondělí 18. dubna
Úterý 19. dubna
  • Gymnázium F. M. Pelcla v Rychnově nad Kněžnou
Středa 20. dubna
  • MAP Rakovník
Čtvrtek 21. dubna
  • KD Kuřim pro MŠ Kuřim
Pátek 22. dubna
  • Day care, Ukrajina, Brno
  • ZŠ Křenová, Brno
Sobota 23. dubna
  • Den země, Brno
Neděle 24. dubna
Pondělí 25. dubna
  • Den země Kopřivnice
Úterý 26. dubna
  • MAS Brána Brněnska - ZŠ Tyršova Kuřim
Středa 27. dubna
  • Liberecká Mrkvička online
  • Soukromé gymnázium AD FONTES, Jihlava
Čtvrtek 28. dubna
  • MŠ Vídeňská
Pátek 29. dubna
Sobota 30. dubna

Květen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. května
Pondělí 2. května
Úterý 3. května
  • ZŠ Deblín
Středa 4. května
  • semináře Šumperk
Čtvrtek 5. května
  • semináře Šumperk
Pátek 6. května
  • Festival MAS Český Západ
Sobota 7. května
  • Sokolov
  • Turistická sezona - festival
Neděle 8. května
Pondělí 9. května
Úterý 10. května
  • G Český Krumlov
Středa 11. května
  • G Jírovcova, České Budějovice
Čtvrtek 12. května
  • ZŠ Velešín u Českých Budějovic
Pátek 13. května
Sobota 14. května
  • KC Líšeň
  • Káranký vodovodník
Neděle 15. května
Pondělí 16. května
Úterý 17. května
  • Festival MAS Český Západ
Středa 18. května
  • FZU zpětná vazba
Čtvrtek 19. května
  • VOŠ a SPŠE Františka Křižíka Praha
Pátek 20. května
  • ZŠ Úvoz, Brno
Sobota 21. května
  • Family day ABB, Brno
  • Muzejní noc TMB
Neděle 22. května
  • Family day ABB, Brno
Pondělí 23. května
  • webinář KVIC
Úterý 24. května
  • komunikace21 - seminář pro učitele
Středa 25. května
  • Gymnázium a Jazyková škola Břeclav
  • Komunikace 21, Ostrava
Čtvrtek 26. května
  • Rychnov nad Kněžnou, Synagoga
Pátek 27. května
  • ZŠ Úvaly u Prahy
Sobota 28. května
  • Dětský den NMNM
  • Oslava narozenin Brandýs nad Labem
  • Zahrady vyprávějí, Žďár nad Sázavou
Neděle 29. května
  • Zahrady vyprávějí, Žďár nad Sázavou
Pondělí 30. května
  • Festival MAS Český Západ
  • ZŠ a MŠ Měník 16
Úterý 31. května
  • Festival MAS Český Západ

Červen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. června
  • VZP Uherský Brod
Čtvrtek 2. června
Pátek 3. června
  • Projektový den, ISŠA Brno
  • workshop MUNI doktorandi
Sobota 4. června
  • Dětský den Tuřany
Neděle 5. června
Pondělí 6. června
  • MŠ Zámecká Rosice
  • ZŠ Pod Montací Náchod
Úterý 7. června
  • MAS Hlušínsko, ZŠ a MŠ Darkovice
Středa 8. června
Čtvrtek 9. června
  • MŠ Na Muchově, Brno
Pátek 10. června
  • workshop MUNI doktorandi
Sobota 11. června
  • firemní akce Tescan, Jeseníky
  • seminář EduSTEM
Neděle 12. června
  • Otevření výstavy, Veselí nad Moravou
Pondělí 13. června
Úterý 14. června
  • ZŠ Sezimovo Ústí
Středa 15. června
  • SZŠ Příbram
Čtvrtek 16. června
Pátek 17. června
  • ZŠ Rokytnice v Orlických horách
Sobota 18. června
  • Městská knihovna, Česká Lípa
  • Pohár vědy, Nymburk
Neděle 19. června
Pondělí 20. června
Úterý 21. června
Středa 22. června
  • Dobrodružství s technikou České Budějovice
Čtvrtek 23. června
  • ZŠ Kamenice nad Lipou
Pátek 24. června
  • ZŠ Petřvald, Nový Jičín
Sobota 25. června
  • Art Camp Volyně
  • Loučná hora dětem
Neděle 26. června
Pondělí 27. června
Úterý 28. června
Středa 29. června
Čtvrtek 30. června

Červenec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. července
Sobota 2. července
  • Slavnosti Pernštejnského panství
Neděle 3. července
Pondělí 4. července
Úterý 5. července
  • EuroScienceFun
Středa 6. července
  • EuroScienceFun
Čtvrtek 7. července
  • EuroScienceFun
Pátek 8. července
  • EuroScienceFun
Sobota 9. července
  • EuroScienceFun
Neděle 10. července
  • EuroScienceFun
Pondělí 11. července
Úterý 12. července
Středa 13. července
  • Colours of Ostrava
Čtvrtek 14. července
  • Colours of Ostrava
Pátek 15. července
Sobota 16. července
Neděle 17. července
Pondělí 18. července
Úterý 19. července
Středa 20. července
Čtvrtek 21. července
Pátek 22. července
  • Lipka, Rychta v Krásensku
Sobota 23. července
Neděle 24. července
Pondělí 25. července
  • Scionada
Úterý 26. července
  • Dětská skupina AV ČR Praha
Středa 27. července
  • Scionada
Čtvrtek 28. července
Pátek 29. července
  • Lipka, Rychta v Krásensku
Sobota 30. července
  • Všemina
Neděle 31. července

Srpen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. srpna
Úterý 2. srpna
Středa 3. srpna
Čtvrtek 4. srpna
Pátek 5. srpna
Sobota 6. srpna
Neděle 7. srpna
Pondělí 8. srpna
Úterý 9. srpna
Středa 10. srpna
  • Junge UNI
Čtvrtek 11. srpna
Pátek 12. srpna
Sobota 13. srpna
Neděle 14. srpna
Pondělí 15. srpna
  • Letní škola pro učitele v Litvínově
Úterý 16. srpna
  • Letní škola pro učitele v Litvínově
Středa 17. srpna
Čtvrtek 18. srpna
  • Příměstský tábor v Branišovicích
Pátek 19. srpna
Sobota 20. srpna
Neděle 21. srpna
Pondělí 22. srpna
Úterý 23. srpna
Středa 24. srpna
Čtvrtek 25. srpna
Pátek 26. srpna
Sobota 27. srpna
  • Narozeninová oslava - Brno
Neděle 28. srpna
Pondělí 29. srpna
Úterý 30. srpna
Středa 31. srpna

Září 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. září
  • ZŠ Hrochův Týnec
Pátek 2. září
  • ZŠ Hrochův Týnec
Sobota 3. září
  • Laser maze, Třebíč
Neděle 4. září
Pondělí 5. září
  • ZŠ Erudio Orlicko
Úterý 6. září
Středa 7. září
Čtvrtek 8. září
Pátek 9. září
Sobota 10. září
  • Pohádkové putování Zelenčí
Neděle 11. září
Pondělí 12. září
Úterý 13. září
Středa 14. září
Čtvrtek 15. září
Pátek 16. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
Sobota 17. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
  • MjUNI
  • Uherský Ostroh
Neděle 18. září
  • Dílny Heuréky Olomouc
Pondělí 19. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Úterý 20. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Středa 21. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Čtvrtek 22. září
  • Hořice v Podkrkonoší
Pátek 23. září
Sobota 24. září
Neděle 25. září
Pondělí 26. září
Úterý 27. září
Středa 28. září
Čtvrtek 29. září
Pátek 30. září
  • VUT - Noc vědců

Říjen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. října
Neděle 2. října
Pondělí 3. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Úterý 4. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Středa 5. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Čtvrtek 6. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Pátek 7. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Sobota 8. října
Neděle 9. října
Pondělí 10. října
Úterý 11. října
Středa 12. října
Čtvrtek 13. října
Pátek 14. října
Sobota 15. října
Neděle 16. října
Pondělí 17. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Úterý 18. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Středa 19. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Čtvrtek 20. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Pátek 21. října
  • Týden vědy a techniky Frenštát pod Radhoštěm
Sobota 22. října
Neděle 23. října
Pondělí 24. října
Úterý 25. října
  • ZŠ a MŠ Borek u ČB
Středa 26. října
Čtvrtek 27. října
Pátek 28. října
Sobota 29. října
Neděle 30. října
Pondělí 31. října
  • webinář KVIC

Listopad 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. listopadu
Středa 2. listopadu
Čtvrtek 3. listopadu
Pátek 4. listopadu
Sobota 5. listopadu
Neděle 6. listopadu
Pondělí 7. listopadu
Úterý 8. listopadu
  • ZŠ Velešín
Středa 9. listopadu
Čtvrtek 10. listopadu
Pátek 11. listopadu
Sobota 12. listopadu
Neděle 13. listopadu
Pondělí 14. listopadu
Úterý 15. listopadu
Středa 16. listopadu
  • ZŠ Nový Rychnov
Čtvrtek 17. listopadu
Pátek 18. listopadu
Sobota 19. listopadu
Neděle 20. listopadu
Pondělí 21. listopadu
  • webinář KVIC
Úterý 22. listopadu
Středa 23. listopadu
Čtvrtek 24. listopadu
Pátek 25. listopadu
Sobota 26. listopadu
Neděle 27. listopadu
Pondělí 28. listopadu
Úterý 29. listopadu
Středa 30. listopadu

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. prosince
Pátek 2. prosince
Sobota 3. prosince
Neděle 4. prosince
Pondělí 5. prosince
Úterý 6. prosince
Středa 7. prosince
Čtvrtek 8. prosince
Pátek 9. prosince
Sobota 10. prosince
Neděle 11. prosince
Pondělí 12. prosince
Úterý 13. prosince
Středa 14. prosince
Čtvrtek 15. prosince
Pátek 16. prosince
Sobota 17. prosince
Neděle 18. prosince
Pondělí 19. prosince
Úterý 20. prosince
Středa 21. prosince
Čtvrtek 22. prosince
Pátek 23. prosince
Sobota 24. prosince
Neděle 25. prosince
Pondělí 26. prosince
Úterý 27. prosince
Středa 28. prosince
Čtvrtek 29. prosince
Pátek 30. prosince
Sobota 31. prosince

No events.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. ledna
Pondělí 2. ledna
Úterý 3. ledna
Středa 4. ledna
Čtvrtek 5. ledna
Pátek 6. ledna
Sobota 7. ledna
Neděle 8. ledna
Pondělí 9. ledna
Úterý 10. ledna
Středa 11. ledna
Čtvrtek 12. ledna
Pátek 13. ledna
Sobota 14. ledna
Neděle 15. ledna
Pondělí 16. ledna
Úterý 17. ledna
Středa 18. ledna
Čtvrtek 19. ledna
Pátek 20. ledna
Sobota 21. ledna
Neděle 22. ledna
Pondělí 23. ledna
Úterý 24. ledna
Středa 25. ledna
  • MŠ Hvězdička, Šlapanice u Brna
Čtvrtek 26. ledna
Pátek 27. ledna
Sobota 28. ledna
Neděle 29. ledna
Pondělí 30. ledna
Úterý 31. ledna

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. února
Čtvrtek 2. února
Pátek 3. února
Sobota 4. února
Neděle 5. února
Pondělí 6. února
Úterý 7. února
Středa 8. února
Čtvrtek 9. února
Pátek 10. února
Sobota 11. února
Neděle 12. února
Pondělí 13. února
Úterý 14. února
Středa 15. února
Čtvrtek 16. února
Pátek 17. února
Sobota 18. února
Neděle 19. února
Pondělí 20. února
Úterý 21. února
Středa 22. února
Čtvrtek 23. února
Pátek 24. února
Sobota 25. února
Neděle 26. února
Pondělí 27. února
Úterý 28. února

No events.