Představení pro školy

Science show u vás na škole? Pozvěte si odborníky s dlouholetými zkušenostmi! Více než deset let navštěvujeme školy a školky po celé České republice.

Show pro firemní a veřejné akce

Inteligentně pobavíme rodiny s dětmi i obchodní managery. Připravíme pro vás pódiové vystoupení i stánky s pokusy.

Naše další aktivity

Natáčíme videa, pořádáme dětský tábor, píšeme knížku pro děti a nejen to.

Semináře pro učitele

Inspirujeme učitele a předáváme jim nápady na experimentování s dětmi a pokusy do výuky od mateřských škol až po středoškoláky.

E-shop fyzikálních pokusů

Chcete pokusy na doma? Nebo pokusy dětem do třídy? Prohlédněte si náš e-shop.

Představení pro školy

Science show u vás na škole? Pozvěte si odborníky s dlouholetými zkušenostmi! Více než deset let navštěvujeme školy a školky po celé České republice. Naše představení těší děti z mateřských školek i univerzitní studenty.

Vystoupení pro firmy i veřejnost

Ať už hledáte celovečerní vystoupení, krátké pódiové vstupy nebo stánky s pokusy, které si mohou lidé sami vyzkoušet, v naší nabídce si určitě vyberete. Po domluvě vám také můžeme přichystat pokusy doslova na míru.

Semináře pro učitele

Semináře nabízíme pro učitele od mateřských škol až po gymnázia, učitele s fyzikální aprobací i bez ní. Naše semináře jsou akreditované u MŠMT ale nabízíme i semináře bez akreditace se svobodnější hodinovou dotací i volbou obsahu. Nechceme vám říkat jak máte učit. Jsme tu proto, abyste pokusy chtěli ve výuce dělat ještě více.

E-shop

Chcete pokusy na doma? Nebo pokusy dětem do třídy? Prohlédněte si náš e-shop. Najdete v něm dárkově zabalené pokusy, jejichž hodnota není jen v materiálu, ale i ve vašem zážitku z poznávání, z tvoření a vlastní kreativity. Školy i kroužky naleznou v eshopu také větší sady pro žáky do tříd.

Chcete dostávat informace o novinkách?

​Dáme vám vědět o veřejných vystoupeních, webinářích pro veřejnost i seminářích pro učitele. Dozvíte se, pokud v našem eshopu přibudou nové nápady a experimenty k objednání.

Newsletter zasíláme nepravidelně, ale určitě ne častěji než jedenkrát za měsíc. Vaše údaje používáme dle těchto podmínek.

Inspirujte se a prohlédněte si naše další aktivity!

unnamed (17)

Seriál Badatelna

V roce 2013 jsme začali ve spolupráci s Masarykovou univerzitou točit krátká popularizační videa pod názvem Badatelna. K našemu velkému překvapení jsme jich nakonec natočili čtyřicet a videa se dostala dokonce i do školních tříd.

Chcete dostávat informace o novinkách v ÚDiFu?

Dáme vám vědět o veřejných vystoupeních, webinářích pro veřejnost i seminářích pro učitele. Dozvíte se, pokud v našem eshopu přibudou nové nápady a experimenty k objednání.

Newsletter zasíláme nepravidelně, ale určitě ne častěji než jedenkrát za měsíc.

Vaše údaje používáme dle těchto podmínek.

Our Articles

It's content strategy gone awry right from the start.